Síť „růžových“ kamenných lékáren pod značkou Pilulka vznikla začátkem roku 2015 a je součástí jedné z největších farmaceuticko-lékárenských skupin v České republice a na Slovensku. Skupinu tvoří několik společností působících na farmaceutickém trhu.

Pilulka Distribuce

Projekty Pilulka.cz a Pilulka.sk nabízí zákazníkům příjemnou možnost nákupu lékárenského a přidruženého sortimentu v široké síti partnerských lékáren po celé ČR a SR s využitím internetu. Pilulka si zakládá na odbornosti. Je spolutvořena zkušenými farmaceuty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Partnerské lékárny jsou do projektu vybíráný selektivně na základě plnění přísných parametrů.

www.pilulka.czwww.pilulka.sk

CoPharm

Společnost CoPharm a.s. je sdružení samostatných lékáren (aliance), která čítá více než 170 plně kvalifikovaných lékáren v České republice. Cílem společnosti je zkvalitňovat úroveň lékárenských služeb a hospodaření lékáren ve sdružení. Společnosti zajišťuje centrální vyjednávání s více jak 60 předními farmaceutickými firmami, zpracovává komplexní marketingové strategie v lékárenství a pomáhá v konkurenčním boji nezávislým lékárnám.

www.copharm.cz

Top Farma

Společnost Top Farma s.r.o. je sdružení samostatných lékáren (aliance), která čítá více než 90 plně kvalifikovaných lékáren na Slovensku. Cílem společnosti Top Farma je zkvalitňovat úroveň lékárenských služeb a hospodaření lékáren ve sdružení. Společnosti zajišťuje centrální vyjednávání s více jak 40 předními farmaceutickými firmami, zpracovává komplexní marketingové strategie v lékárenství a pomáhá v konkurenčním boji nezávislým lékárnám.

www.topfarma.sk

Pharm delivery

Společnost Pharm delivery s.r.o. vznikla jako servisní organizace pro distribuci inkontinenčních pomůcek a zdravotnického materiálu metodou „home delivery“. Operuje silným týmem obchodních konzultantů v České republice a na Slovensku, kteří aktivně pracují s lékaři a pacienty. Společnost je řízena vlastním CRM, které využívá silné zázemí skupiny Pilulka.

www.pharmdelivery.cz